Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2008, 22:52   #6
shadowdancer
 
Reputacja: 1 shadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumny
Witam.
Cześć Kerm... ;p;p;p;p
Jak zwykle kilka dzikich pytań:

1. Czy to ma storytelling w założeniach i rzuty pomocniczo czy tylko i wyłącznie rzuty?
2. Jak zapatrujesz się na różnorodność ras (jakieś ograniczenia co do liczby np. elfów)?
3. A stosunek między np. krasnoludami i elfami? Wrogi? Neutralny? (raczej nie przyjazny) ;p
4. Czy istnieje coś takiego jak możliwość niepowodzenia czaru? Dla maga w zbroi?
5.
Cytat:
Magiczne przedmioty są na tyle rzadkie, iż wątpię by mogły dostać się w normalnych warunkach (nie podczas sesji) w ręce postaci. Ale jak ktoś się uprze i będzie potrafił to uargumentować - to, czemu nie
Czy to znaczy, że jest szansa na jakieś magiczne przedmioty podczas misji? Bo u mnie z myśleniem ciężko i nie wiem czy dobrze rozumiem...



Szczególnie chodzi mi o pierwsze pytanie, bo rzuty to nie to co tygrysy lubią najbardziej... Po tym co Loona robiła ze mną w sesji za pomocą kostek odrzuca mnie od nich. Ale jeśli to mają być tylko rzuty to nie znaczy, że musisz mnie skreślić na swojej liście! ;p;p

Możesz uznać tego posta jako wstępne zgłoszenie do sesji. I podoba mi się ta cała ścieżka, choć trochę to skomplikowane na początku...
 
__________________
uwaga na potwora latające spaghetti xD
shadowdancer jest offline