Wątek: Polska
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2004, 15:54   #9
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Gram już w Świat Mroku dosyć długo, ale nigdy jeszcze nie próbowałam grać w Polsce. Jakoś... nie pasuje mi to do ogólnego klimatu. Po drugie - jakoś nie wyobrażam sobie używania polskich nazw ulic, miast i imion. Może za bardzo przerosłam masową kulturą amerykańską?
Po drugie uważam, że nieznane graczom miejsca bardziej odpowiadają rzeczywistości Świata Mroku. Owszem, wielkie metropolie bardziej klimatycznie oddziałują na przygodę, graczy i nastrój. Z resztą, zawsze można wymyśleć na potrzeby przygody jakieś miejsce w danym mieście, którego początkowo wcale tam nie było, a gracze nie wiedzą wszystkiego o ciemnych zakamarkach ogromnego miasta. I to jest ogromny plus.
Ja posunęłam się nawet do tego, że prowadzę w mieście całkowicie wymyślonym, fikcyjnym, ale położonym w Ameryce (W Stanach konkretnie). Ale lubię sobie wysłać gracza na Stary Kontynent, bo tam zawsze dzieją się fajne rzeczy. Nie wiem jak u Was, ale u mnie jest dziwne przeświadczenie, że Europa jest niesamowicie mroczna, straszna i nikt nie chce tam jeździć, bo tam zawsze dzieją się straszne rzeczy Tak więc wielkie miasta królują.
Pozdrawiam!
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem