Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2008, 15:17   #7
grabi
 
grabi's Avatar
 
Reputacja: 1 grabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwu
Też myślałem nad przystąpieniem do sesji, jednak dalej się zastanawiam. Mój udział jest uzależniony od odpowiedzi na kilka pytań, które mnie nurtują.
1. Demony - z czym to się je? Czyli jakie zdolności posiadają, czym różnią się od innych ras (poza wyglądem oczywiście)?
2. Jak widzisz walkę wręcz/bronią białą z przeciwnikiem uzbrojonym np w karabin? Czy trzeba się skradać/ szybko dobiec do przeciwnika zanim wygarnie serię, czy niczym we wspomnianym FF7 idziesz na wroga niczym czołg?
3. Iluzjonista. Co on potrafi? Nasyłać na przeciwnika wizje, by samemu podejść do niego od tyłu i strzelić w głowę? Skoro są tu też walki między graczami, to powiedz mi jak by to wyglądało. Przykładowo używam iluzji w walce z wrogiem (który jest innym graczem). Opisuję na forum czynności stworzonej przez niego iluzji (fałszywa postać), natomiast na pw do ciebie opisuję jego prawdziwe działania?
4. Świat. Jak wygląda? Chodzi mi o sprecyzowanie twojego opisu. Jakie są stosunki pomiędzy poszczególnymi rasami? Planuję grać demonem, więc ciekawi mnie jaką pozycję ma ta rasa w świecie. Radzą sobie dobrze, czy zajmują jedynie małe przyczółki.
 

Ostatnio edytowane przez grabi : 01-03-2008 o 15:23.
grabi jest offline