Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2008, 23:40   #3
Lio
 
Reputacja: 1 Lio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputację
Wiele sztuczek ma to do siebie, że można je podciągnąć pod umiejętności, tylko że bardziej konkretne. Dlatego jeśli ujmiesz to w historii nie ma problemu.

Na tej sesji nie ma różnicy czy jesteś najemnikiem, który zabił w swoim życiu tysiące ludzi, czy złodziejem, który beknął za kradzież butelki czystej wody. Twórzcie takie postacie jakie będzie wam się dobrze odgrywało, bo właśnie odgrywanie jest na tej sesji najważniejsze.
Jak silną zrobicie postać nie ma znaczenia, bo nawet taka może paść w więzieniu, napadnięta przez bandę dziesięciu złodziei z prowizorycznymi nożami.

Jak już mówiłem, mechanika jest w tym wypadku nieistotna. Dobra historia (a innej nie przyjmę), jest taką, która da mi odpowiedź na pytanie z czego jesteście w stanie wyjść cało, a przynajmniej jeśli chodzi o momenty kiedy w ruch idą pięści.

Co do terminu. Będę szczery, wymagania, które postawiłem, są dla wielu nie do przeskoczenia (mówię przy tym ogółem, z którym się spotkałem, nie wiem jaka jest sytuacja na tym forum, a nie chcę nikogo obrażać). Nie jestem osobą, która zadowala się tym co jest, dlatego nie wyznaczam terminu. Mam zamiar czekać na cztery osoby, które naprawdę spełnią moje oczekiwania. Dopóki takich nie znajdę, nie widzę sensu w ruszaniu z tą przygodą.
 
__________________
Może być sto postaw i ułożeń miecza, ale zwyciężasz tylko jedną.
- Yagyū Munenori
Lio jest offline