Wątek: (Autorski)Plaga
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2008, 20:28   #5
killihno
 
Reputacja: 1 killihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodze
Okej,po prostu przyzwyczajenia.
Świat:Średniowiecze plus odrobina fantasy, miasta stają się powoli zamkniętymi osadami,bo ludzie boją się zarazy. Nikt nie jest wpuszczany do nich, co owocuje zaprzestaniem handlu. O zarazie wiadomo zbyt mało aby z nią walczyć. Władze ją ignorują.
Religia:Jest ich tu bardzo wiele, najważniejsza to chrześcijaństwo. Dużo sekt.
Magia:Ludzie zostają magami na zasadzie: jeśli objawią się w jakiś sposób ich zdolności, są przyjmowani do akademii, gdzie poznają podstawy czarów. Trwa ona 2 lata. Czary początkowe narzuciłem, aby nie było czegoś w stylu:"A czemu on ma czar niebieskiej biegunki+20, a ja tylko smocze beknięcie+20% do paraliżu?"
Nastawienie do magów:ludzie nie mają nic przeciwko, dopóki magowie nie afiszują się zbytnio z mocami.

Co do grania:Gramy w pierwszej osobie:ja opisuję sytuację i otoczenie, wy reakcję,ja co się dzieje i tak dalej.
 
killihno jest offline