Wątek: (Autorski)Plaga
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2008, 21:24   #6
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Proponowałbym przeredagować nieco post rekrutacyjny w taki sposób, by informacje o świecie znalazły się w pierwszym poście.
Podobnie jak informacje o magii.

Według mnie świat opisany jest zbyt słabo - brak choćby nazw geograficznych, struktur społecznych, informacji o stopniu rozwoju cywilizacji - średniowiecze to bardzo szerokie pojęcie.
Jeśli gracze sami mają wymyślać wszystko (choć dla mnie byłoby to nieco dziwne), to też powinno to być zaznaczone.

Określenie "O przyjęciu decyduje czas zgłoszenia i jakość karty." sugeruje, że kto pierwszy, ten lepszy, a jakość jest drugorzędna. Powinno chyba być na odwrót.

Poza tym nie znalazłem (może przegapiłem) informacji (ponoć w każdej rekrutacji wymaganej ), czy to storytelling, czy kostki, czy jeszcze coś.
 
Kerm jest offline