Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2008, 18:47   #5
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Jak już wspomniałem bazowe tempo wynosi dwa posty na tydzień jednakże jest w całości do zmiany jeśli większości graczy nie będzie odpowiadać.
Historia postaci, takowej zbytnio nie ma, jest to w głównej mierze podpunkt Grzech. Jesteś aniołem który upadł, jak wspominałem każdy dołączył do wielkiego buntu w niebiosach. I tutaj proszę wypisać motywacje które go do tego skłoniły, zazdrość o człowieka, chęć zainteresowania Jehowy czy może co innego? Z tym też wiąże się drugi opcjonalny grzech. W tym momencie można już opisywać wydarzenia jednak z umiarem, liczą się dalej motywacje. Z tym że w trakcie opisywania wydarzeń proszę nie wtrącać w nich wielkich aniołów. Podczas gdy zakochanie się w śmiertelniczce, nieoddanie pokłonu Adamowi są dość pospolitymi przewinieniami, to jeśli ktoś wpadnie na coś oryginalniejszego to droga otwarta. I tak z każdym przyjętym graczem będę omawiał szczegóły grzechu i doszlifowywał to wraz z nim.
Padło zapytanie o materiały. Najlepiej przeczytać pierwsza księgę mojżeszową czyli księgę rodzaju. Jednakże nie jest i to nawet konieczne, tutaj panuje atmosfera niedoinformowania. Większość aniołów nawet jeszcze nie widziała ziemi, Adama tylko przy oddawaniu mu pokłonu. Nikt z maluczkich skrzydlatych nie widział, nawet nie słyszał Jehowy. Tu są zarania świata i dziejów. Jedną z treści sesji będzie odkrycie jak to było naprawdę. Zapamiętajcie że Wasze postacie nic nie wiedzą o wydarzeniach po swoim upadku, to też już zaznaczyłem przy pierwszym poście. Co się stało że Satanael nie przybył z Apollyonem? Czy to jest ziemia? Czemu tak wygląda? Za co Jehowa nas ukarał? Co z innymi? Są to jedne z wielu pytań na które będzie trzeba sobie odpowiedzieć w trakcie sesji.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest teraz online