Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2008, 20:09   #1
miś gry
 
Reputacja: 0 miś gry może tylko marzyć o lepszym jutrze
Rekrutacja [Neuroshima]"Cholerne Indiańce" część pierwsza

Strzały powoli ucichły. teraz było słychać głównie rżenie koni i okrzyki uciekających indian.
do pozostałości po ratuszu wbiegł kowboj około trzydziestki
-Panie burmistrzu mam wieści...-wycedził zdyszany-trzynastu sztywnych Indiańców... dwóch ciężko rannych...nie przeżyją... jednego złapaliśmy...
-A nasi??-zapytał burmistrz.
-Pięciu martwych... trzech lekko rannych dwóch porwali...
-KOGO?!
-dr.Hokinsa i jego syna
-Musimy ich odbić! Hokins jest jedynym lekarzem w osadzie a jego syn zawsze trochę pomagał bez niego ranni długo nie pociągną! Zbierz ludzi na placu!

Po 30 minutach na placu było już około 50 osób. Większość to mieszkańcy ale znalazł się wśród nich jeden najemnik. większość była brudna od krwi i uzbrojona. Burmistrz wszedł na krzesło i przemówił:
-Ludzie! po dzieszejszej obronie miasta wielu z nas poległo a inni są ranni ale niestety porwali Hokinsa i jego syna- po tłumie przebiegła fala szeptów-musimy zorganizować akcje ratowniczą bo cholera jasna wie co teraz te dzikusy z niemi robią! musimy skompletować drużynę liczącą przynajmniej 6 osób! kto zgłasza się na ochotnika??
W tłumie podniosła się jedna ręka. To był najemnik! Burmistrz wskazał na niego ręką pozwalając mu mówić.
-Jestem Kojot i mam gdzieś tych indian i waszą opinie o mnie. Pójdę na tą wyprawę pod jednym warunkiem będe mógł zabrać wszystkie rzeczy tych indiańców których zabije.
-Dobrze. Bierz wszystko a nawet więcej, jak chcesz-powiedział Burmistrz-Chyba nie pozwolicie żebym musiał odbijać Hokinsa sam z panem Kojotem??
Po jego słowach zgłosiło się jeszcze trzech kowbojów nikt więcej...

__________________________________________________ ________________

Siemanko wszystkim. "Cholerne indiańce" to mój autorski scenariusz w świecie neuroshimy. Rekrutację chciałbym zakończyć 21 marca.
Do przeprowadzenia scenariusza potrzebuje:
Burmistrza
trzech Kowbojów
Najemnika(Kojota)
Indianina na wymianę

podsyłajcie mi na PW taki karty postaci:
Imię
pochodzenie(kowboje muszą mieć texas)
Profesja
charakter
współczynniki
specjalizacja
umiejętności
sprzęt(macie 160 gambli)
historia
w historii wpiszcie jak trafiliście do osady ile macie lat itp itd
 
miś gry jest offline