Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2008, 21:33   #5
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Dzięki za szybki odzew.

Tak nasz świat, dzień dzisiejszy. Ludzie nie są świadomi tego iż po ulicach krążą ludzie z darem. Jeśli miałbym przyrównywać pomysł na grę użyłbym raczej określeń Lost+Heroes+4400

Jak oceniam swoje umiejętności... Tumanistą jak mawiał mój nauczyciel od fizyki nie jestem. Stąd moje posty co niektórych humanistów mogą razić niestylistycznymi wypowiedziami.
Jeśli chodzi o fabułę, wątki i samą przyjemność jaką odnoszą ludzie podczas gry ta jest wysoka. Choć zawsze odpowiednio muszę wybadać gracza i w jego linii fabularnej pojawiają się wątki jakie lubi.

EDIT:
Odpowiedzi do posta grabiego
1. Umiejętności daru powinny być powiązane z głównym pomysłem. Dar może być nastawiony na walkę jak również na odgrywanie. Sesja ma raczej charakter opowieści sf. Jeśli ktoś czytał książki Jonathana Carrolla wie o czym mówię. Walki jak najbardziej się pojawią jednak po samym graczy i pomyśle jaki postara się wyrazić w tabelce będzie widać na czym mu zależy czy akcja czy podejście nastawione bardziej na odgrywanie.
2. Świat dzisiejszy, jak już napisałem wcześniej. Postacie wasze wiedzą o tym, że są 'wyjątkowe'
3. Miejsce akcji zacznie się w rodzinnym mieście. Osobiście lubię zwiedzać więc nie przeszkadzałaby mi Azja,Afryka Ameryka Południowa itp.
4. Tak można wybierać jakiej zdolności chcecie użyć w danym momencie. W poście wystarczy iż przybliżycie wasze zamierzenia. Opiszecie co próbujecie użyć ja według opisanych wcześniej statystyk sprawdzę czy coś się wydarzy a jeśli tak to czy według waszych zamierzeń.


Edit 2
Sorki przeoczyłem pytanie o ilość min/max umiejętności mocy. Tabelka ma wartości od 1 do 100 więc jeśli wymyślisz sensownych 100 umiejętności odnośnie jednego daru nie widze problemu.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 13-03-2008 o 22:38.
kabasz jest offline