Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2008, 21:47   #5
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
Do celi wraz z resztą więźniów wszedł poharatany i umięśniony gość. Nie miał jednego oka. Rozejrzał się po współwięźniach i westchnął. Po chwili jeden z gości zaczął pieprzyć o sobie wszystko, jakby się przed nami spowiadał. Potem jakiś murzyn mruczał coś pod nosem i jeszcze jakiś gość. "Ale gówna się tu zebrało". Stwierdził w myślach. Wstał i podszedł do ściany przy jednym z piętrowych łóżek i powiedział spuszczając głowę:
- Nie mam zamiaru wam się spowiadać. Co więcej mówić za co mnie tu wpieprzono. Mówią mi Oko. Może się zgramy, może będziemy wrogami. W sumie nie dbam o to. Chcę się tylko z tego wyrwać. - odpowiedział i przyjął jakieś gówno za żarcie. W sumie najgorsze nie było. Jako podróżnik jadał gorsze świństwa. Następnie był spacerniak, powrót do celi, kolejne żarcie, kibel i noc, w której nie miał zamiaru spać. Siedział i rozmyślał, jak się stąd wyrwać...
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!
Hertion jest offline