Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2008, 00:39   #30
RavenOmira
 
RavenOmira's Avatar
 
Reputacja: 1 RavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetny
Kruk siedział oparty o ścianę ze wzrokiem wlepionym gdzieś w sufit. Pseudowódka skończyła się już dawno.

*Nie chciałem cię skrzywdzić, nie mówiłem tego szczerze...*

Zebrało mu się na wspomnienia...na ostatni dzięń w kórym widział rodzinę...na ich ostatnie słowa...na kłótnie, która prześladowała go nocami...

*Nienawidzę was wszystkich!!!!* - jego słowa ponownie zabrzmiały w jego głowie...i ten wzrok jego małej siostrzyczki, która niechcący podsłuchała jego nieopatrznie wypowiedziane słowa...jego wina...*moja wina*

Zerwał się zlany potem. Nawet nie zdawał sobie sprawy że zasnął...i że płacze.

*Co się ze mną dzieje?!*

Z trudem wstał i chwiejnym krokiem wyszedł na zewnątrz. Błędnym wzrokiem spojrzał w gwiazdy. Zaczął iść bez konkretnego celu, bez konkretnego planu. Byle iść.

*Znajdę cię...*

Białe plamy zaczęły latać mu przed oczami. Zakręciło mu się w głowie. Chciał dostrzec jakąś dziewczynkę ale nie widział żadnej. Zreszta po chwili przestał widzieć cokolwiek. Upadł na ziemię. poczuł piasek między zębami. Chciał wstać, wypluć go ale nie miał sił. Nagle poczuł jakby spadał, zapadał sie w ciemną otchłań. Zanim stracił przytomnośc zdążył jeszcze pomyśleć:
*Więcej nie piję tego ścierwa*

A potem już tylko cimna pustka...
 
RavenOmira jest offline