Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2008, 15:18   #5
Pan Łukasz
 
Reputacja: 1 Pan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetnyPan Łukasz jest po prostu świetny
Jak warhammerek to ja szybciutko postaram się wykoncypować postać i podesłać. Myślę, że najpóźniej w święta znajdę na to czas.

Mam pomysł na arystokratę z pewną niebezpieczną inkilnacją ku ulicom biedniejszych dzielnic. (czyli skończona profesja szlachcic).
Przewidujesz postać, która nie umie walczyć? Żeby przetrwać mój arystokrata miałby np. wynajętych ochroniarzy albo psa, a może jedno i drugie. Nie ukrywam, że najprzyjemniej byłoby aby mój Maxime Henri Lacombe miał jakiś majątekw mieście lub okolicach. Czy jest to możliwe?

Jeśli ok, to będę wdzięczny za określenie puli na cechy i sposobu losowania pozostałych (tj. dwóch umiejętności, żywotności, PP). Wiadomo ceszki na końcu, ale fajnie mieć.
 
__________________
wchodzimy pierwsi, wychodzimy ostatni
Pan Łukasz jest offline