Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2008, 00:02   #1
Fehu
 
Fehu's Avatar
 
Reputacja: 1 Fehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodze
[Storytelling] "Okręt"

Witam wszystkich!

No więc RPGami zajmuję się stosunkowo od niedawna, bo od połowy stycznia. Mam niewielkie doświadczenie, ponieważ na forach grałem tylko w trzech sesjach, z czego jedną prowadziłem. Grałem też kilka razy na czacie. Bardzo mi się to jednak spodobało i chciałbym spróbować swoich sił tutaj. Dlatego właśnie postanowiłem poprowadzić nową sesję.

Ponieważ cenię wyobraźnię i kreatywność, wolę grać bez żadnego systemu. Nie przepadam także za kośćmi. Sesja ta oparta więc będzie na storytellingu. Klasa czy rasa postaci są całkowicie dowolne.

Co się tyczy fabuły... Jak już wspomniałem, nie jestem zbytnio doświadczony. Sesję można potraktować więc jako treningową. Akcja nie będzie zbyt skomplikowana. Chciałbym po prostu dobrze się bawić, razem z graczami. Na wstępie mogę jednak zdradzić, że będzie dużo podróżowania i to dość nietypowym środkiem transportu. W początkowych etapach gry, gracze nie będą mieli jasno określonych celów. Będzie to jakby czas wolny. Dopiero z czasem, akcja nabierze jako takiego tempa. Przed bohaterami zostanie jasno postawiony cel...

No to co? Jest ktoś chętny, żeby sobie pograć? =)
Minimum graczy to 3. Maksimum raczej nie ma, chociaż najlepiej nie więcej niż 6-7.

Szablon do karty postaci, które proszę nadsyłać na PW:

Imię:
Nazwisko (lub jakiś pseudonim itp.):
Rasa:
Klasa:
Charakter (krótki opis charakteru postaci, jej stosunek do innych itd.):
Opis postaci (dłuuuugi opis postaci, w którym należy przedstawić postać, podać jej umiejętności, zdolności, talenty, zainteresowania, przekonania religijne, poglądy etc. etc.):
Ekwipunek (spis rzeczy, które postać zazwyczaj ma przy sobie lub na sobie):
Historia (pochodzenie, rodzina, przebieg edukacji itd.):

Oczywiście obowiązkowe jest zdjęcie postaci. Nieobowiązkowy jest za to opis wyglądu, ale jeśli ktoś bardzo chce to może takowy napisać.
Jeżeli będzie zbyt duża ilość chętnych (w co wątpię ) to wybiorę karty, moim zdaniem najciekawsze.
 
Fehu jest offline