Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2008, 16:24   #3
Leaina
 
Reputacja: 0 Leaina nie jest za bardzo znanyLeaina nie jest za bardzo znanyLeaina nie jest za bardzo znanyLeaina nie jest za bardzo znanyLeaina nie jest za bardzo znanyLeaina nie jest za bardzo znany
Imię: Leaina
Nazwisko: Inglorin
Rasa: Wampir
Opis postaci: Kobieta o bladej cerze, oczy koloru ciemnej pomarańczy. Jej włosy sięgające do pasa miały kolor krwistej czerwieni. Jej zęby nie różniły się niczym od pozostałych członków uczestniczących w uroczystości ponieważ miała ukryte jej między wargami. była wysoka i szczupła miała ubrane na sobie kozaczki z cienkiej skóry węża. Suknia była także pokryta skórą węża plecy kobieta miała okryte płaszczem czarnym.
Przybywa z północnego krańca świata. Ci, którzy ją spotkali i z nią rozmawiali nie chcieli wracać do tego w myślach rozmowa ta wydawał się nieprzyjemna przynajmniej oni takie odczucie miewali. Chodź dla niektórych była przemiła lecz po paru dniach ci stawali się oschli i bez uczuciowi.Przybyła na bal bez zaproszenia lecz nikt nie odważył się jej przeciwstawiać. Jej urok onieśmielał, a jej spojrzenie przerażało dlatego nie miała wielu przyjaciół.
Parała mocami ciemnymi i niedostępnymi dla śmiertelników.
Co roku przybywała pewna kobieta tak samo przerażająca jak i ona lecz nikt nie wiedział po co i dlaczego bardzo to ich interesowało lecz nikt nie odważył się wejść jej w drogę.
 
__________________
***Leaina***

Ostatnio edytowane przez Leaina : 22-03-2008 o 17:03.
Leaina jest offline