Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2008, 18:18   #2
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
Siedzieli razem w małym pomieszczeniu w kryjówce zakonu obmyślając plany i patrząc się na sygnet pierwszego z kluczników. Po chwili drzwi otwarły się i dwóch prawie najlepszych asasynów zaczęło ględzić. Cóż... takie jest życie. Wyszli a Arahanir ostatni patrząc swym przenikliwym okiem na asasynów. Nie chciał się kłócić. Ale cóż... wyszedł wraz z resztą. Odgarnął włosy z czoła i rzekł do kompanów:
-Cóż myślicie? Macie jakieś podejrzenia, co do następnych kluczników? Nie chcę tu robić za przywódcę tej że misji ale proponuję rozejrzeć się. Najlepiej teraz. Radził bym się rozdzielić. Spotkalibyśmy się tutaj i wymienili się informacjami. W końcu noc to nasz żywioł. Jesteście za tym pomysłem? Ja oczywiście jestem otwarty na wasze propozycje. - po tych słowach zamilkł czekając na reakcję towarzyszy. Wiedział że pewnie potraktują go jak śmiecia ale miał pomysł. Odsunął się w cień czekając na ich reakcje.
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!
Hertion jest offline