Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2008, 18:55   #5
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
Widział że większość zgadza się z tym pomysłem więc uśmiechnął sie ukradkiem i rzekł:
Dobrze więc, czyli ty byś się zajął żebrakami. Bo musimy ustalić konkrety naszych poszukiwań. Głupio by było jakbyśmy wszyscy zebrali się przy jednym żebraku. Ja jestem w stanie dostać się do pałacu, a znany jestem ze swojego niezauważalnego i mało słyszalnego kroku. Mógłbym również porozmawiać ze szlachtą. Oni wiedzą strasznie dużo. A jak przy okazji nic się nie stanie jak jednego z nich zabraknie. Można szybko posprzątać w domu i zabrać rzeczy i przybić list do drzwi że musiał pilnie wyjechać... chociaż to mogłoby sprowadzić podejrzenia. Więc ja mogę iść lub do pałacu bądź popytać szlachty o tych klucznikach. Co wy na to? - spytał podchodząc bliżej trójki towarzyszy. Chciał jak najszybciej rozprawić się z tymi klucznikami więc nie chciał zwlekać. W końcu to tylko zabić kilku gówniarzy. Resztę miał gdzieś.
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!
Hertion jest offline