Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2008, 21:20   #6
Maciekafc
 
Maciekafc's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znany
Mam jednak kilka obiekcji. A i proszę snajpera zarezerwować dla mnie...nagły wyjazd, i bardziej zaskakująca choroba. Jutro postaram się napisać co nie co.

Czy do umiejętności pływania, skradania itp. zaliczają się umiejętności wynikające z usportowienia bohatera? Czy pozostałe zdolności nadmieniamy w opisie postaci, tak?
Uważam, że do snajpera jest potrzebna większa ilość umiejętności:koncentracja, zdolność ukrywania się (i karabinu również , złapanie snajpera groziło naprawdę ciężką i powolną śmiercią)

Odnośnie broni.. wszystkie typy i tytuły mogą znaleźć się w naszym ekwipunku? Nie mam na myśli ilości, a możliwość doboru. Alianci potajemnie doręczali karabiny AK, czy jednak dominuje uzbrojenie Wermachtu, i w mniejszym stopniu Armii Czerwonej?
Pozdrawiam i...najlepszego!
 
Maciekafc jest offline