Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2008, 02:39   #5
Lord Artemis
 
Lord Artemis's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumny
Ja nie wezme udziału w sesji.. Przygotowania do Matury zajmują czas a prowadzę sesje i mogę więcej czasu nie znaleźć, więc moje zgłoszenie można uznać za nie aktualne... Poza tym też siedzę w tych klimatach i byłbym złym graczem:P :P Czepiał bym się wszystkich błędów (o ile takowe by wystąpiły) i wciskął swoją rację co napewno w grze by nie pomogło a raczej więcej zaszkodziło Życze jednak powodzenia i chętnych do gry graczy i udanej sesji, bo klimaty są dobre tylko trzeba je znać i umieć docenić.. Dla jedych to tylko mordobicie dla innych całe życie...

Pozdrawiam...
 
__________________
Śmierć uśmiecha się do każdego z nas. Jedyne co możemy zrobić, to uśmiechnąć się do niej...

Ostatnio edytowane przez Lord Artemis : 24-03-2008 o 02:42.
Lord Artemis jest offline