Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2008, 16:54   #4
Lio
 
Reputacja: 1 Lio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputację
Osobiście nie jestem zachwycony tym co oferuje nowy Wampir.

Moim zdaniem wszystko straciło ten swój swoisty urok, uleciała gdzieś ta tajemnicza, nieludzka atmosfera, która zawsze przyciągała mnie do tego systemu.
Wszystko zaczyna funkcjonować na takich zasadach jak w naszym ludzkim społeczeństwem, a to mnie razi.
Większe zamieszanie na arenie politycznej to coś co moim zdaniem jest gorsze niż stary porządek, który bardziej pasuje mi do istot, które żyją tak długo.
Maskarada jest zdecydowanie zbyt delikatna, żeby jakiś byle żółtodziób miał szansę na chociażby poczucie jakiejkolwiek władzy. To było dodatkowo o tyle dobre, że skupiało uwagę graczy na odczuciach i pojmowaniu świata, a nie walkach o wpływy.
Krótko mówiąc, zniknął gdzieś ten klimat i atmosfera, dzięki której Wampir tak wiele zyskał w moich oczach, teraz to po prostu kolejny system, tyle że elfy, krasnoludy czy inne rasy zostały zastąpione wampirami.
Fakt, nadal można prowadzić świetne przygody skupiające na wnętrzu postaci, ale to będzie odwołanie do oWoD, nowy idzie w nieco innym kierunku.
 
__________________
Może być sto postaw i ułożeń miecza, ale zwyciężasz tylko jedną.
- Yagyū Munenori
Lio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem