Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2008, 22:11   #9
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ha! Wierni cthultyści są obecni. Zatem 3 miejsca, które były obiecane są potwierdzone. Pozostają dwa do wzięcia - zapraszam. Pierwsze karty już spływają i jeśli jakaś mi się spodoba to kto wie ile jeszcze te dwa miejsca pozostaną wolne.

I jeszcze odpowiedź na pytanie odnośnie storytellingu. Prowadzę sesję korzystając z mechaniki Zewu - zatem kośćmi rzucam przed monitorem mając Wasze karty i statystyki. Efekty tych rzutów opisuję w postach. Czy warsztaty? Prawdę mówiąc nie myślałem o tym, bo akurat Zew jest systemem, gdzie warsztaty jako takie nie są zbytnio potrzebne. Dlaczego? Mechanika jest prosta jak budowa pałki kultysty zaś świata lepiej nie znać, by móc go z przyjemnością odkrywać w kolejnych przygodach. Cała trudność (lub nie, zależy jak na to patrzeć) leży w pisaniu i opisaniu zdarzeń i sytuacji. Jak we wszystkich sesjach na forum Jednak jeśli zajdzie potrzeba, to z chęcią wyjaśnię różne niuanse systemu, podejście do mitów, tła historycznego, w komentarzach do sesji lub temacie założonym w dziale Zewu. Ślijcie PW do mnie w tej sprawie.

By grać z Zew u mnie, nie trzeba znać systemu. Nie jest to konieczne, bo cała mechanika jest jak zegarek Kto go nosi na ręku odczytuje godzinę, bo tyle go interesuje. Nie musi wiedzieć wszystkiego o zębatkach, sprężynach czy też nastawach. A znajomość świata? To nasz świat, nasza Polska i nasz czas. To chyba znają wszyscy Mity siedzą pod spodem i tylko czekają by wyjść na wolność. Badacze ich nie znają - mogą mieć co najwyżej podejrzenia Czy są one trafne? To już się okaże...
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline