Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2008, 20:55   #1
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
[Autorka] - Zombies!! - sesja (ad finitum) otwarta




Zapraszam do mojej otwartej sesji o inwazji Zombie.


Parę przydatnych informacji:

1. Sesja jest bez Mistrza Gry. Jestem opiekunem sesji, ale nie MG. Chodzi o to, że wy, jako uczestnicy-gracze macie możliwość bezpośredniego ingerowania w fabułę nie tylko poprzez działania swoich postaci. Każdy z was jest Mistrzem Gry. Macie możliwość kreowania zdarzeń i scenerii tak jak prowadzący.

2. Jedyne czego wam nie wolno, to uśmiercić postaci innego gracza, a więc zamieścić opisu z którego wynika, że ktoś z waszych zginął. O tym decyduje opiekun sesji pisząc w komentarzach kto ma zginać i komu przypada zaszczyt napisania posta w którym ofiara-współgracz ginie (yum, yum ?).

3. Możecie poprzez opisy pomagać swoim postaciom, wyposażać je w broń palną itp. Jednak na bogów, proszę nie przesadzajcie. To ma być survival horror. Więc nie dawajcie swoim postaciom Magnum, Kałacha i granatów. O ile ciekawsza sesja będzie jeśli będziecie mieli jedną sztukę broni palnej i magazynek amunicji. Wtedy zamiast walczyć, będziecie używali głowy, by przeżyć. Będziecie unikali walki za wszelką cenę.

4. Przede wszystkim powinniście się jednak wczuć w rolę magnesów na kłopoty. SAMI musicie podkładać swoim postaciom(i postaciom innych) kłody pod nogi. Bez kłopotów nie ma zabawy. Im trudniej tym lepiej.

Jaki to ma Cel?


1. Wasz cel - kręcić fabułą. Zrozumieć, że w RPG najciekawsze jest stworzenie ciekawej historii, a nie przeżycie waszej postaci. Nie levelowanie i zbieranie gratów. Przestańcie chronić swoje postaci.

2. Cel waszych postaci - przeżyć. Biedaczyska nie wiedzą, że im sie nie uda.

3. Mój cel - będąc panem życia i śmierci na tej sesji zapewniam przepływ graczy. Gdy postać zginie - odchodzi także gracz. Dlatego rekrutacja jest ciągła i do gry wchodzi kolejny gracz. O tym który to będzie decyduje opiekun sesji. Istnieje możliwość, iż postać zginie, ale poproszę gracza, aby stworzył kolejną postać i wprowadził ją do gry. Moim celem jest przeprowadzenie pewnego eksperymentu socjologicznego. Osoby biorące udział w sesji są króliczkami doświadczalnymi.


Zanim zaczniemy proszę was, żebyście wybrali scenerię do gry poprzez głosowanie w ankiecie. Głosować może każdy użytkownik LI, nie tylko użytkownik chcący brać udział w sesji.

Postacie? To normalnie ludzie których w czasie normalnych sprawunków zaskoczył trupi odór i masy zombich próbujących zjeść im mózg. Postacie proszę umieszczać tutaj, w tym temacie. Nie decyduje kolejność zgłoszeń, tylko moje widzimisię.

Macie jakieś pytania? Jakieś sprawy są dla was niejasne? Piszcie i pytajcie.



 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline