Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2008, 19:16   #8
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Aveane co w takim razie postanawiasz? Nie widzę nic złego w ponownym oparciu się o tą książkę. Zwłaszcza, że po pierwsze to (sądząc z recenzji) kawałek dobrej literatury, a po drugie do tych samych motywów możecie mieć zupełnie inne podejście. Milly jak pamiętam i na ile mogę zgadywać, prowadziła graczy w kierunku Londynu Na Dole i na ukazaniu takiego baśniowego świata jej zależało. (Nie wspominajac, że była to drastyczna sesja. Raz spadała nam na głowę zakrwawiona dziewczyna, innym razem ktoś chciał zjeść czyjąś wątrobę, a jeszcze później wielki byk szarżował na jednego z nas, lub postac gracza po prostu rozpływała się na Moście Nocy i ślad po niej ginął )

Przychylam się również do prośby Adr, żebyś napisał coś więcej o swojej sesji. Ja widząc utwór Gaiman'a jako inspirację myślałem, że sesja utrzyma taki klimat z pogranicza jawy, snu i baśni z domieszką horroru. Teraz nie jestem pewien czy dobrze trafiłem.

Pozdrawiam!
Glyph



[OFFTOPIC MODE="on"]
Cytat:
Napisał Milly
Ekhem, Glyph Wspomnij, że już raz grałeś w sesji NeverWhere Ups, miałam nie mówić?
Cytat:
Napisał Adr
Na Lastinn była już prowadzona sesja odwołująca się do książki "Nigdziebądź" N. Gaiman'a.
Cytat:
Napisał Aveane
Tylko teraz nie wiem, czy prowadzić to dalej

I tak, by poznać zakończenie zmuszony będę czekać kolejny rok na następną rekrutację.
Ewentualnie sięgnąć po to dziwnie pachnące, papierowe w smaku i zupełnie niejadalne coś, z mnóstwem niezrozumiałych robaczków i oszczędnym ilustrowaniem, które niektórzy każą zwać książką. A jak już się dowiem, to się z nikim nie podzielę. O! <idzie do innej piaskownicy>
[OFFTOPIC MODE="off"]
 
Glyph jest offline