Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2008, 21:13   #8
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
1.

Kapłan
Dwóch żebrak podśpiewywało pieśń o klucznikach, warto było by się ich popytać czy coś wiedzą... lepiej marchewką niż kijem. Jeden bardziej obdarty przemówił. -Może wiem może nie wiem zależy ile złotych monet na języku położę... może tak z 25. Jak myślisz? -Dałeś mu zapłatę cieszą się ze to mniej niż zamierzałeś. Wskazał na pewien punkt, obróciłeś się a ten kopnął cię upadłeś na schody. Wstałeś obolały lecz na schodach był już tylko jeden żebrak a nie było sensu gonić tamtego. Po chwile odezwał się ten pierwszy. -Panie toż w slamsach mają takie obrączaki jak pan mówił o toż te zbir Nerus i tak dziewczyna każdego mężczyzny ze złotem jeśli pan wie o co chodzi. -Starzec się zaśmiał. -Nie chce żadnej zapłaty, ale czasem przyjdź posłuchaj moich ballad, mogę ci przekazać parę informacji o slamasach.
Arahanir
Wdarłeś się po kryjomu do pałacu. Podeszłeś do jednego z szlachty w celu dowiedzenia się czegoś o klucznikach. -Twe imię? -Zapytał podejrzliwi szlachcic, gospodarz przyjęcia na które się wdarłeś.
Machir
-Cooo? -Pijany mężczyzna się zdziwił. -Ja w pałacu?! haha od kiedy ludzi ze slamsów do pałaców zapraszają? Haha -Wyraźnie rozbawiony mężczyzna wstał i ruszył w stronę wyjścia. -Odpuść soczki bracie! haha a co do sygnetu... -Od beknął sobie i poświecił ci po oczach. -..To ja mam taki. -Ktoś ukłonił się mu i nazwał go Nerus.
Shadow
Farac zignorował twoją prośbę i wskazał ci drzwi. Ruszyłeś do biblioteki i zapytałeś o księgi, lecz bibliotekarz widząc twoje zaangażowanie na dostęp do tej części biblioteki kazał sobie zapłacić 50 gold, a przy tym z jego twarzy nie znikał złośliwy uśmieszek.
Proszę zajrzeć do swoich KP jakie zaszły zmiany
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."

Ostatnio edytowane przez Dreak : 17-04-2008 o 13:41.
Dreak jest offline