Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2008, 23:57   #5
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
KONKURS WIEDZY O ŚWIECIE MROKU odsłona czwarta


Witam wszystkich, na wstępie przepraszam za drobne opóźnienie, spowodowane świętami i rozległością tematu z którego pytania dziś Wam prezentuje. Pod hasłem wiedza ogólna kryją się mniej znane i mniej wyeksploatowane systemy oraz ciekawostki dotyczące Świta Mroku.

Oto najnowsze wyniki :

Von_Ryszard_88 30/30
Eol 29/30
Lhianann 29/30
Efcia 25/30

Klucz odpowiedzi:


1. Maya
2. Baldric LaSalle Zakon Hermesa ; Nightshade Verbena ; Valoran Niebiański Chór
3. Cyfrowa Pajęczyna
4. Iblisi sekta Ahl - i – Batinów, którzy próbowali zinfiltrować Nephandi, poddali się jednak ich siłom zepsucia.
5. Chińskie sztuki to Wu – Keng i Wu – Lung, a odłam Five Metal Dragons lub Five Elemental Dragons
6. Moje ulubione duchy paradoksu. Ospały Jacuś powodujący, że mag traci szacunek do samego siebie i Noico wywołujący syndrom ZChNNP ( Za Cholerę Nic Nie Pamiętam )
7. Adsinistrati (Kusiciel, Wypaczający)
8. Ksirafai
9. Valdaermen
10.
A Nephandi
B Niebiański Chor
C Porządek Hermesa
D Technokracja
E Opustoszali



Pytania z kategorii ogólna znajomość uniwersum „świat Mroku”:






1. Jaką istotą Świata mroku jest założycielem Arkanum?
2. Jak nazywają się istoty zrodzone ze związku Kuei – jina ze śmiertelnikiem?
3. Kim była pierwsza egipska mumia?
4. Czym jest Barghest?
5. Czym w żargonie Kuei – jinów jest urna?
6. Jak nazywa się zakazana w Stygi sztuka manipulowania rządzami i uczuciami Upiorów ?
7. Jakie zdarzenie spowodowało powtórne otworzenie bram Arkadii?
8. Kto tworzy i wykorzystuje Draba?
9. Jaki tytuł ma płyta wydana przez WW jako oficjalny dodatek do Wampira, podaj tytuł i wykonawców utworu poświęconego Ravnosom
10. Co oznaczają te symbole:

A

B

C

D

E
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 07-04-2008 o 23:27.
MigdaelETher jest offline