Wątek: Postacie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2008, 22:26   #2
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Ja mam takie wstępne pytanie. Czy mogę grać medykiem?? Przyda się taki, zwłaszcza że będziemy chyba mieli sojusz z BH. Przygotuję sobie torbę medyka, poplamię buraczkową bandaże, żeby wyglądało jak krew. I parę innych rzeczy. Sztuczne flaki i takie tam.

Druga kwestia. Mój medyk może występować jako komik. Już wymyśliłem parę postnuklearnych gagów. Co wy na to? Lhia, Ruda, Redzia chyba nadaję sie na komika, co? I nie boję sie występów przed publiką.

No i mam chyba gadane(prawda Redziu?). Więc chętnie będę wsparciem we wszelkich negocjacjach. Mam mowę ciała w małym palcu, umiem flirtować i uwodzić (facetów też ) i przeczytałem masę książek o technikach manipulacji bo to w czasie studiów leżało w sferze moich zainteresowań.

Jak tylko uzyskam odpowiedź na pytanie to obmyślę i dam KP.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline