Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2008, 21:09   #15
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Adr:
Jak dla mnie postać dobrze rozpisana i jak najbardziej do zaakceptowania. Myślę tylko, że bohaterów powinniśmy jednak na bieżąco tworzyć - w ramach potrzeb, a nie żeby to postacie nam narzucały kierunek gry. Choć to już oczywiście kwestia jak kto lubi pisać i tego czy chce mieć świat w głowie gotowy, czy tworzyć go w ramach potrzeb.

Kelly:

Heh świetny tekst!
Już pomijając to, że Ci się chciało tak rozpisać, to muszę przyznać, że jestem pod wrażenie wyczucia. Trudno jest pisać o innych i komuś nie dopiec, a jednocześnie zrobić tak, żeby nie wyglądało to na panygiryk... A tu proszę - chyba nikt nie ma się za co gniewać.
Mam nadzieję, że równie kreatywnie będziesz uczestniczył w projekcie.

P.S. Zachowanie Miry bardzo mi przypadło do gustu.

Wszyscy:
Nikt sprzeciwów nie wnosił póki co, ale raz została poruszona sprawa długości wersów we wstawianych postach i chciałabym to rozwiązać.
Czy przedział od 4 do 10 linijek w poście Wam odpowiada?
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline