Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2008, 14:12   #6
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Super, takiej odpowiedzi się spodziewałam i takie rozwiązanie najbardziej mi pasuje.

Oczywiście zakładamy obupulną wierność i mamy takie samo ultimatum dla was, jakie wy przedstawiliście nam. Zero strzałów w plecy i sprzedawania się na boku.

Teraz jeszcze jedna sprawa przyszła mi do głowy, czy na forum organizacyjnym OT mówimy otwarcie o naszym układzie, czy zostaje to tylko między nami ? Zastanawiałam się nad wrzuceniem naszego plakatu rekrutacyjnego tam z założeniem, że przyjmujemy tylko panie, lecz nie wiem na ile otwarcie mogę mówić o naszej sytuacji.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline