Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2008, 14:21   #8
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Masz rację, zbyt dużo informacji to zbyt dużo możliwości knucia. Tę kwestię się pominie w ogólnym zarysie frakcji. Nie będzie tłumaczeń żadnych, a na kolejne propozycje sojuszów będzie krótka i zwięzła odpowiedź:

-Nie, dziękuję. Ja jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję i nie potrzebuję wsparcia.

Także nie będę bawić się w próby wkręcenia zależności jakichkolwiek od was, nawet jako ochrony.

O kurde, właśnie looknełam, że LARP trwa tylko 3 dni... Jednak przeszła ta propozycja... Miałam nadzieję, że zostanie jak było. No cóż przecież od tak na zawołanie nie trzeba wyłazić z roli i można sobie pociągnąć zabawę samemu dalej, a dzień przed można wykorzystać na wczucie się we własną rolę.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 01-04-2008 o 14:42.
rudaad jest offline