Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2008, 20:12   #8
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Ok wstępnie się zgadzam bo brzmi ciekawie a film o którym mówisz oglądałem i co prawda mam po nim dość mieszane uczucia ale.. sam pomysł był dobry
Co do rozdzielenia współczynników to jestem trochę zmieszany bo wygląda na to, że o wyniku walki będzie decydowało przede wszystkim jej miejsce tak? Co do wyspy to mam nadzieję, że nie będzie znowu taka mała żebyśmy w ciągu 3 postów nie zamknęli rozgrywki. No i jeszcze mam mały pomysł, może mógłbyś dodać chociaż 2 npc-ów jako innych uczestników? Bo 6 wydaje się małą liczbą jeśli gracze mają ginąć

ps. przewidujesz np jakieś bonusy za kolejność ataku? bo przecież można zaskoczyć wroga atakując wtedy kiedy się tego nie spodziewa.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 01-04-2008 o 21:00.
traveller jest offline