Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2005, 18:41   #1
arcmage
 
Reputacja: 1 arcmage ma wyłączoną reputację
Poszukiwany, poszukiwana - do pomocy w promocji Dragonlance

Witam wszystkich pracowitych fanów Dragonlance
Zwracam się zarówno do pracusiów, jak i do tych bardziej leniwych. W końcu trzeba pracować nad sobą, prawda?
Od kilku lat zajmuję się promocją DL w sposób nieco inny, niż "wirtualny". Przecież należy działać na kilku frontach, by działać skutecznie Głównym "polem do popisu" są tutaj konwenty. Być może ktoś z Was trafił przypadkiem na któreś z krakowskich spotkań fanów fantastyki - Krakon, Conquest, Imladris - i choćby z oddali obserwował wysiłki grupki maniaków...
Niestety, maniacy wykruszyli się, jak to bywa. A organizowanie rzeczy tego typu wymaga niestety dość dużo zaangażowania.
Zapytuję więc - czy znajdzie się wśród Was ktoś, kto byłby gotów znaleźć czas i chęci, ktoś, komu imprezy wymienionego przeze mnie typu nie są obce - i wybiera się na takie, które będą miały miejsce w najbliższej przyszłości? Moim zamiarem jest zaprezentowanie na przyszłorocznym Krakonie, który może być już ostatnim, bloku poświęconego Smoczej Lancy. Standardowy kształt takiego bloku to - LARP, konkurs, prelekcje. Są to jednak tylko luźne pomysły, a możemy mieć nadzieję, że do tego czasu conieco wydarzy się w Polsce, jeśli chodzi o DL, chociażby pojawi się z dawna upragniony Dragonlance Campaign Setting. Niestet, DL w postaci RPG jest o wiele za mało popularny, a szkoda, bo z własnego doświadczenia powiem, iż jest to świat dający na tym polu wielkie możliwości.
Tak więc, czekam, mając nadzieję, że odezwie się do mnie człowiek, elf, a ostatecznie nawet kender dobrej woli. Zaznaczam, że Kraków nie jest jedynym miejscem, które pod tym kątem mnie interesuje.
Pozdrawiam zarówno lenie, jak i pracusiów

arc

P.S. Gracze również mile są widziani...
 
__________________
Search a little longer. Travel a little further
arcmage jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem