Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2008, 00:57   #10
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Odsłona trzecia

Witajcie po raz kolejny w konkursie. Walka o Necronomicon trwa. Nowi gracze wchodzą i od razu wbijają się w tabele stwarzając zagrożenie dla istniejących liderów. Dziś kolejna odsłona konkursu.
Dziś porozmawiamy o mediach czyli Cthulhu w muzyce.
Odsłona Trzecia
"Muzyka Ericha Zanna"
Tym razem pytania zostaną zastąpione kawałkami utworów. Sprawa jest prosta - trzeba podać wykonawcę oraz tytuł utworu. Kawałków jest dziesięć i 5 punktów do zdobycia zatem jak łatwo policzyć za każdą piosenkę można zdobyć maksymalnie 0,5 punkta (0,25 za wykonawcę i 0,25 za tytuł). Wszystkie prezentowane kawałki są tak dobrane by wskazywały na połączenie z Mitami - czy to w warstwie tekstowej czy to ogólnego image`u wykonawcy, przekonań czy też dokonań. Jednym słowem - nie są to przypadkowe kawałki. Są tutaj proste i znajome riffy a także takie, które, mam nadzieję, że zajmą wam więcej niż 5 minut na znalezienie właściwej odpowiedzi. Mała uwaga - kilka z tych kawałków to utwory instrumentalne tworzone na potrzeby nie tylko płyt muzycznych. Te inne zastosowania będą również mile widziane jako komentarz.
Życzę powodzenia i mam nadzieję, że prezentacja utworów będzie się wam podobać. Montaż jest mój własny, więc w razie co proszę się nie śmiać, że amatorka, bo jestem amatorem. Większość obrazków się powtarza, bo nie mam za dużej ich biblioteki i nie miałem za dużo czasu na przygotowanie tego materiału. Jednak na potrzeby konkursu został stworzony taki, jaki tylko można. Zapraszam i niech wygra lepszy. Wystarczy kliknąć na numerek i posłuchać utworu (wszystkie kawałki utworów zmontowane w około minutowe kawałki są umieszczone na video.google.pl)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Na odpowiedzi czekam jak zawsze do najbliższej niedzieli do 23.59. Teraz mogą się wykazać muzycy oraz miłośnicy Zewu Cthulhu. Czekam na odpowiedzi na PW.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem