Wątek: Postacie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2008, 12:11   #7
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Nu ja w swoim chorym umyśle przepełnionym kultem dla wszelakich noży i sztyletów umyśliłem sobie zostać mistrzem w rzucaniu tychże Do profilu frakcji pasuje jak najbardziej, asystentka przywiązana do deski i przebijamy baloniki zawieszone w strategicznych miejscach. Wiem że na rzucanie prawdziwym nożem nikt mi nie pozwoli (a i sam bym się pomimo pewnej wprawy tego nie podjął) więc mam w planach wyprodukowanie kilku "drewniaków" o różnych rozmiarach i kształtach po czym odpowiednio je zabezpieczyć żeby nikomu sie krzywda nie stała. Taki a nie inny charakter postaci predestynuje ją do zostania nadwornym eliminatorem osób niechcianych (walkę nożem swego czasu sporo trenowałem a wygląd mam niepozorny więc zdjęcie kogoś w strefie offasg nie powinno być trudne). Jak zapatrywania na mój pomysł?
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"

Ostatnio edytowane przez Durendal : 02-04-2008 o 12:53.
Durendal jest offline