Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2008, 17:22   #10
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Shafa, czytałam ten post o 5 rano i nie rozumiałam go, czytam go o 5 po południu i dalej go nie rozumiem. Mogę prosić łopatologią? Zwłaszcza kwestię :

"w porozumieniu z nimi wybieramy miejsce obozu." -> Eeeee, jak to? Dlaczego? Od czego to jest zależne? Jaki wpływ na wybór miejsca dla BH mają orgowie? Z czym to się wiąże? I w ogóle... Bo z tego co mi się wydaje, że rozumiem wychodzi na to, iż te miejsca są w jakiś odgórny sposób przydzielane?

No i to zdanie jest dla mnie również za trudne:
"Jesli chcecie to podciągne WTT wśród organizatorów do wyszukiwania miejsca z BH."
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline