Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2008, 21:41   #9
grabi
 
grabi's Avatar
 
Reputacja: 1 grabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwu
Czasu nie mam za dużo, lecz na pewno postaram się coś skombinować na ten temat. Wstępnie się zgłaszam i mam kilka pytań.

1.Jakiej wiedzy o Planescape wymagasz? Grałem w to swego czasu, jednak po latach moja pamięć wyblakła. Co do miasta drzwi, to wydaje mi się, że pamiętam w miarę dobrze, jednak to, co znajduje się poza Sygil już mniej.

2.Miejsce rozpoczęcia akcji. Mógłbyś być chociaż tak miły i powiedzieć, czy miejscem startowym będzie Sygil, czy nie? Taka informacja przydałaby się przy pisaniu kp.

3.Jak widzisz ilość używanych czarów? Tak, jak w grze, każdy posiadałby "okienka", czy do momentu "Koniec drogi graczu. Za dużo czarujesz."?

Więcej pytań nie pamiętam... a może jednak pamiętam. Jednak to pytanie nie do ciebie, lecz do pozostałych chętnych.

Jest ktoś chętny do drużyny? Jeśli tak to proszę o kontakt gg 5671502.
 
grabi jest offline