Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2008, 23:29   #18
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Ponieważ nikt nie skomentował poprzedniego posta, ja się wypowiem. Kelly z tego co zauważyłam po Twoich tekstach wierszowanych masz świetne wyczucie rytmiki. To, co ja muszę przeliczyć, przemyśleć, dziesiąć razy poprawić, Ty piszesz chyba od ręki. Wielki talent, ale... nie każdy go posiada.
Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę, myślę, że warto będzie to zasugerować w zasadach. Trudno jednak czegoś takiego wymagać. Niektórzy za grosz nie mają bowiem wyczucia rytmu czy akcentu i to nie ich wina. Zostawmy więc to na poziomie motywowania.

Z pozostałych spraw: Po weekendzie wkleję ostateczną wersję zasad pisania epopei. Czy mam uznać, że poza długością postów, akceptujecie moje pomysły, czy ktoś jeszcze chce coś sprostować?
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline