Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2008, 23:32   #6
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witajcie gracze i Mistrzyni. Widzę, że wszyscy nie są jednomyślni jeśli chodzi o rozpoczęcie sesji. Jestem za podzieleniem pierwszego postu każdego z nas na to, co działo się przed przebudzeniem i na to, co działo się po. Dlaczego? Nie znam maga. Nie znam WOD-a. Nie wiem, jak to się wszystko odbywa, choć czytałem podręcznik. Całe przebudzenie jest sprawą indywidualną i sam podręcznik tu nie wystarczy. Jeśli doprowadzę życiorys swojej postaci do momentu przebudzenia, to z chęcią się dowiem, jak to się odbywa. Postaram się zrozumieć, dlaczego jest to dla maga takie ważne, bo przecież nie tylko zaczyna umieć czarować, ale też zaczyna inaczej postrzegać świat. Zaczęcie od razu przebudzonymi spowoduje, że ten moment (a jest to pierwszy ważny moment w życiu maga) zostanie pominięty. To są warsztaty i byłbym za pokazaniem tego, co też podczas przebudzenia się dzieje. I to właśnie nie jest utrudnieniem, a wręcz ułatwieniem, bo wiem wtedy do czego się odnieść. Z kolei przeżycie tego szczegółowe (jako miniprzygoda) to już zbyteczność. Pozostawałbym przy opisie zdarzenia i wpływie jego na życie. Dlatego propozycja MG wydaje się być rozsądna i taka, jaka w warsztatach być powinna.
Przebudzenie dla maga - z tego co czytałem - jest bardzo ważne i kształtuje całe późniejsze życie. Nie pomijajmy tego. Potem, grając już w normalne sesje, gdzie zaczyna się już przebudzonym magiem, to staje się oczywiste. Dla mnie, w tej chwili, to nie jest takie oczywiste. Pewnie to przysporzy trochę roboty Mistrzyni, ale wiedziała, na co się pisze . Słuchajcie, przecież to jest tylko jeden post więcej. Pozwoli nam się poznać i poznać to, czym byliśmy zanim staliśmy się magami. Nie wiem, czy to będzie kwestia głosowania czy decyzji MG, ale popieram propozycję pierwotną. Nie chcę pominięcia, ale i nie chcę zbytniego rozrostu części "przedmagowej".
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._

Ostatnio edytowane przez Yarot : 04-04-2008 o 23:35.
Yarot jest offline