Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2008, 20:21   #2
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jaki jest błąd nie działania sesji?
Konstrukcja tego zdania uniemożliwia zrozumienie o co Ci chodzi. Domyślam się jednak, że pytasz dlaczego nikt nie dołączył do Twojej otwartej sesji. Mam kilka sugestii i przypuszczeń dlaczego.

Tak się jakoś przyjęło, że zanim ruszy sesja otwarta użytkownik, który wyjdzie z takim pomysłem umieszcza go w rekrutacjach aby zorientować się czy ktokolwiek jest zainteresowany udziałem w tym przedsięwzięciu. Przedstawienie pomysłu, zasad, realiów i zebranie chętnych oraz zapoznanie się ze szkicami postaci to pierwszy krok do celu. U Ciebie tego zabrakło.
Kolejnym problemem może być niefortunne rozpoczęcie owej sesji otwartej. Fragment tekstu, który przedstawiłeś, nie dość, że jest napisany z błędami, to na dodatek nie mówi przeciętnemu zainteresowanemu graczowi zupełnie nic. Jest zdecydowanie za krótki, brak w nim przedstawienia realiów, założeń, właściwie - wszystkiego. Po prostu - jest niepoprawnie napisany i zdecydowanie zbyt krótki. Z tego też względu wydaje mi się, że po prostu nikt nie zainteresował się sesją, której twórca nie wysilił się zupełnie aby zachęcająco ją zacząć.

Popracuj nad stylem, prezentacją i poprawną polszczyzną, rozejrzyj się na forum i zobacz jak wyglądają inne sesje, nie tylko otwarte, chociażby pod względem językowo-fabularnym.

Pozdrawiam
-M-
 
Milly jest offline