Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2008, 20:46   #1
Lio
 
Reputacja: 1 Lio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputację
[Neuroshima] Alcatraz - dodatkowa

Witam.
W związku z faktem odejścia dwóch graczy z mojej sesji, poszukuję chętnych, którzy dobrowolnie dadzą się wsadzić do Neuroshimowego więzienia.

Sesja to zaledwie początek i nowi gracze nie będą mieli raczej problemu z wejściem w przygodę.

Poniżej zamieszczam link do tematu z sesją, oraz z wcześniejszą rekrutacją. Ta przebiega na takich samych zasadach jak poprzednia w związki z czym nie ma sensu bym wszystko tu opisywał.

Nie ma określonego końca. Sesja jest cały czas prowadzona dla dwójki pozostałych graczy, więc to ewentualnym "nowym" powinno zależeć na jak najszybszym nadsyłaniu kart postaci.

Oczywiście kiedy znajdę dwie osoby, które będą się nadawały, rekrutacja zostanie zamknięta. Proszę więc o nie przysyłanie mi wiadomości z prośbami o przeciągnięcie rekrutacji do jakiegoś tam dnia. Zwyczajnie tego nie praktykuję w tym wypadku.

Oto linki
Rekrutacja: http://lastinn.info/archiwum-rekruta...-alcatraz.html ([Neuroshima] Alcatraz)
Przygoda:
http://lastinn.info/sesje-rpg-postap...-alcatraz.html
 
__________________
Może być sto postaw i ułożeń miecza, ale zwyciężasz tylko jedną.
- Yagyū Munenori
Lio jest offline