Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2008, 16:59   #9
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
-Po pierwsze młody człowieku trochę szacunku do kobiety, po drugie nie robiłam żadnych zdjęć i nie zrobię bo zabierasz mi aparat, ale dobrze nie będę się kłóciła bo z władzą nie ma żartów. Zgodnie z prawem Texsas za godzinę pod ten adres proszę mi przesłać mój sprzęt- Nora była oburzona zachowaniem młodego policjanta, ale dała sobie spokój z kłótnią i wyjęła notes i zapisała adres swojego biura po czym dała kartkę policjantowi.

Wyszła na zewnątrz i obejrzała stan hotelu, była zdziwiona że tak mało osób wynajmuje tutaj pokoje. Zapaliła papierosa, wypalając go. Po chwili poszła do recepcji. Jeśli ktoś tam był pani detektyw wyjęła dokument i machnęła obsłudze mówiąc przy tym:

- Lady Nora, detektyw policyjny, proszę o pokazanie mi danych osoby która wynajmowała ten pokój gdzie dokonało się zabójstwo i proszę mi o podanie nowego długopisu bo ten mi się wypisał. I niech mi pani zaparzy ciepłą herbatę bo widok na górze przyprawia mnie o mdłości.

W wolnej chwili zmieniła piosenkę w discmanie na coś uspakającego. Poprawiła włosy i czekała na rozwój sytuacji w tej sprawie..
 
Maciass0 jest offline