Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2008, 10:50   #1
Pandemonicum
 
Pandemonicum's Avatar
 
Reputacja: 1 Pandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłość
[storytelling]Wrota Światów

Dla żyjących nie istnieją. Dla umarłych są jedyną drogą. Są wszędzie i nigdzie. Czasem ci, którzy je poznali próbują je znaleźć, większość jednak ich unika. Mało który z tych, którzy przez nie przechodzą, są tego świadomi. To po prostu ludzie, którzy znaleźli się w złym miejscu i w złym czasie.

Gdy ktoś przez nie przechodzi chłopi mówią, że porwał go diaboł.

Żołnierze - że to ofiara wojny.

Uczeni - że został porwany.

Księża - że ziemia go pochłonęła za jego grzechy.

Lecz żaden z nich nie ma racji. On przeszedł przez wrota. Znalazł się w niewłaściwym miejscu i w niewłaściwym czasie. Tak jak Wy.


Witam!
Po tym krótkim wstępie i temacie nie jest trudno zrozumieć, że będzie to sesja o innych wymiarach i światach. Przyznam się bez bicia, że wybrałem taki temat, ponieważ daje on mojej wyobraźni właściwie nieograniczone pole do popisu. Będzie więc to sesja dziwna. Będę starał się zmusić was do myślenia, dyskusji i podejmowania wyborów. Kłótnie, sprzeczność interesów i podziały mile widziane, nie musicie, choć ma to miejsce na wielu sesjach, być zwartą grupą, która wlecze się pomimo wzajemnej nienawiści, ja cenię na sesjach wolność wyboru. Amatorzy walki nie znajdą tu tego, czego szukają, bo tej wiele nie będzie, jeśli wogóle. A teraz przejdę do konkretów.

Jest to historia alternatywna. Rok 1300 Anno Domini. Wasza postać może być w zasadzie kimkolwiek (barwne, ciekawe i nieschematyczne postaci mile widziane) i mieszkać gdziekolwiek, bo na przestrzeni innych wymiarów nie ma to znaczenia. Od stajennego poprzez księdza i indiańskiego szamana po samuraja. To historia alternatywna, więc nie trzymamy się ściśle faktów, wspieramy się nimi. Możecie grać np. wróżbitą. Ale twierdzić, że widzieliście krasnoludki i zapisać to zdarzenie w historii (już ja zdecyduję czy wam się to przypadkiem nie przyśniło).

Jest to całkowity storytelling.

Przyjmę 3-5 graczy, zależnie od ilości ciekawych kart postaci i zainteresowania sesją.

Karty wysyłać na priv. Schemat:

Imię i nazwisko:
Miejsce zamieszkania (i miejsce pobytu, jeśli inne niż zamieszkania):
Rodzina:
Profesja, rola w społeczeństwie:
Wyznanie (oficjalne i realne, jeśli się różnią):
Wygląd zewnętrzny:
Umiejętności (opisowo, nie systemowo - bo systemu nie ma):
Charakter (nie trzeba się rozpisywać, to i tak wydzie w czasie gry, tylko żebym wiedział, czego się spodziewać):
Historia (najbardziej rozbudowana część, ma największy wpływ na przyjęcie gracza):

Wstępnie rekrutacja trwa do 27.04, ale termin zostanie przesunięty w przypadku zbyt małego zainteresowania ze strony graczy. Zapraszam!
 
Pandemonicum jest offline