Wątek: Dungeoneer.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2008, 15:26   #5
michallo1991
 
Reputacja: 1 michallo1991 ma wspaniałą przyszłośćmichallo1991 ma wspaniałą przyszłośćmichallo1991 ma wspaniałą przyszłośćmichallo1991 ma wspaniałą przyszłośćmichallo1991 ma wspaniałą przyszłośćmichallo1991 ma wspaniałą przyszłośćmichallo1991 ma wspaniałą przyszłośćmichallo1991 ma wspaniałą przyszłośćmichallo1991 ma wspaniałą przyszłośćmichallo1991 ma wspaniałą przyszłośćmichallo1991 ma wspaniałą przyszłość
Cóż opis gry zaciekawił mnie na tyle że zamierzam wkrótce nabyć własny egzemplarz. Myślę ze naprawdę warto bo 120 kart za 40zł to naprawdę żałosne pieniądze a jak dotąd spotykałem się w większości z dobrymi opiniami.

Cytat:
Napisał Potwór Zobacz post
Ja powiem że totalnie nie polecam, miałem zamiar kupić ale jakoś odeszłem od tego zamiaru i teraz się z tego cieszę. Kilka miesiecy temu grałem w to ze znajomymi - dokładnie co mi się tam niepodbowało nie pamiętam ale wiem że szybko zaczęły sie przemyślania w stylu - jezusiczku, kiedy to się skończy?
Cóż myślę że jakość rozgrywki może zależeć od wylosowanych kart,rodzaju bohatera i innych czynników zewnętrznych.Dlatego wydaje mi się że raczej trudno ocenić grę po pierwszym razie.
 
michallo1991 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem