Wątek: Rodzina Wschodu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2008, 23:15   #7
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Hmmm trafiłeś w sedno drogi Cyrusie, do końca kwietnia mamy nadzieję rozpocząć na LI sesję Wampira Maskarady Rodziny Wschodu. Jednak zdaję sobie sprawę, że system ten ( ja uważam KOTE za odrębny system a kuei – jinów za coś między wampirem a upiorem, czyli jestem bliska zdaniu Ratkina ) zna mało osób, zaproponowałam moim graczom wcielenie się w postacie dampirów. Obcina to znacznie mechanikę i upraszcza tworzenie postaci, ponieważ dampiry mogą używać tylko demonicznego Chi oraz jednego Shintai początkowych kropek – czyli podstawowych umiejętności Myślę, że ten mały zabieg zwiększyłby dostępność sesji dla osób niewtajemniczonych. Cóż, na razie mam moje dwie sesje maga, ale jak tylko warsztaty się rozkręcą ( Judeau ) to zamierzam wrzucić rekrutację
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 14-04-2008 o 23:31.
MigdaelETher jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem