Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2008, 21:13   #2
M.M
 
M.M's Avatar
 
Reputacja: 1 M.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodze
No... wszystko wygląda schludnie i bardzo do mnie przemawia, szczególnie, że jak sam mówisz to dopiero pierwsza Twoja sesja tutaj.

Cytat:
Był zdyszant i zmęczony
Tutaj wkradła się literówka. Poza tym niepotrzebnie wyjustowałeś jakoś dziwacznie ten prolog. O wiele lepiej prezentowałby się w standardowej formie. Poza tym bardzo fajnie napisane Nie ukrywam, że z chęcią pograłbym w sesję, którą zamierzasz przedsięwziąć, muszę jednak wiedzieć orientacyjnie kiedy można liczyć na jej start. Po 19. maja jestem do pełnej dyspozycji. Jeśli start będzie wcześniej to będę najwyżej liczył na rozpatrzenie prośby dołączenia do sesji w trakcie jej trwania (KP oczywiście przysłałbym wcześniej). Tak czy siak, Twoja rekruta do mnie przemówiła
 
__________________
Wiejski filozof.
M.M jest offline