Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2008, 22:11   #6
Jons
 
Reputacja: 1 Jons nie jest za bardzo znany
Cytat:
Jeśli start będzie wcześniej to będę najwyżej liczył na rozpatrzenie prośby dołączenia do sesji w trakcie jej trwania (KP oczywiście przysłałbym wcześniej).
Sesja rozpocznie się raczej wcześniej. Jeśli Twoja KP mi się spodoba, to mogę Cię przyjąć w trakcie trwania sesji, jednak gracze, uczestniczący w sesji od samego początku będą również musieli wyrazić zgodę na Twoje dołączenie.

Cytat:
rzecz dzieje się, w którym roku? Bo ostatnio według nowej wiedzy o krainach elfy powróciły do swoich włości i też doszło do epickiej bitwy...
Mi wiadomo tylko o jednej bitwie, w której Myth Drannor zostało zniszczone przez Aulmpitera, Gaulgutha i Malimshaera, tej w 714 DR. Tak więc Wasza przygoda zaczyna się w 709 DR, pięć lat przed ową bitwą.

Cytat:
Czyli umiejętności piszemy własne, a nie z wybranych systemów (podobnie jak ekwipunek, klasy, rasy i inne rzeczy), tak?
Tak, jak już mówiłem, żadnych większych ograniczeń w tej sprawie nie ma.

Cytat:
Skoro koniec jest z góry ustalony to co my mamy, za przeproszeniem, zrobić? Jaki jest główny cel misji?
Mój błąd, bo nie dopisałem wszystkiego. Ten prolog wcale nie jest zakończeniem hisotrii. Zaczynacie 5 lat przed sytuacją którą opisałem i od Was zależy przebieg bitwy. Ba, bitwa wcale nie musi się odbywać. Jak już mówiłem, w tej sesji stawiam na myślenie i swobodę działania. Macie pięć lat i od Was zależy jak je wykorzystacie. Możecie zaciągnąć się do armii, możecie przez pięc lat siedzieć w karczmie i popijać gorzałę, a możecie też zawładnąć Sembią i nie dopóścić do rzezi. To tylko nieliczne z naprawdę wielu możliwości.
Głownym celem misji, podsumowując, jest pomoc królowej Dealee. To, jak tą pomoc okażecie, to już Wasza sprawa.

Ogólnie dziękuję za wszystkie komentarze i krytykę, nie spodziewałem się, że mój pomysł wzbudzi takie zainteresowanie.

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Jons : 15-04-2008 o 22:29.
Jons jest offline