Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2008, 09:32   #10
M.M
 
M.M's Avatar
 
Reputacja: 1 M.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Według mnie powinniśmy ustalić taki średni poziom postaci, żeby nie odbiegały zbytnio od poziomu. Koło 10 było by dobrze?
A ja sprzeciwię się temu pomysłowi. A co jeśli będę miał ochotę zagrać młodym giermkiem lub potężnym czarnoksiężnikiem? Pierwszy na 10 poziom jest zbyt słaby (oczywiście pod względem kulawej, DnDowskiej mechaniki), a drugi zbyt silny. Ta rekrutacja zainteresowała mnie między innymi tym, że sesja ma być storytellingiem, co w świecie FR (bądź co bądź bardzo dobrym uniwersum) jest dla mnie osobiście błogosławieństwem. Pośrednio bierze się ono z faktu, że nie cierpię mechaniki DnD. Poza tym w każdym społeczeństwie istnieją nierówności, dlaczego tutaj mielibyśmy się ograniczać do jednej, konkretnej granicy?
Pozdr
 
__________________
Wiejski filozof.
M.M jest offline