Wątek: Dojazd na OT.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2008, 15:34   #1
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Dojazd na OT.

Może niektórzy uważają, że to za wcześnie takie temat zakładać, ale...
Według mnie czasookres jest ok;p

Kto generalnie czym i skąd zamierza się telepać?
Jak nie od dziś wiadomo na wszelkiego rodzaju tego rodzaju imprezy < konwenty, zloty, zjazdy, terenówki, popijawy> najbezpieczniej i najprzyjemniej jeździ się większa ekipą.

Ja w sumie już mam mega mroczny plan by porwać po drodze ze sobą mego lubego, Redkę i Nonicka, gdyż, z tego co wyczytałam, lepiej jest mi sie potelepać jakieś 4 godziny samochodem, niż ponad 6 różnorakimi środkami transportu.
Na upartego zmieści sie jeszcze ktoś< bo mój postapokaliptyczny polonez zasadniczo jest przemyślany jako pojazd pięcioosobowy.
Więc jeśli ktoś będzie na tyle zdesper...znaczy mężny i odważny, i nie będzie czuł leku przed śmie..., znaczy powyższym towarzystwem, to zapraszam.
Oraz, zaznaczam, nie jest uczulony na dym tytoniowy i duże stężenie absurdu w powietrzu;p
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline