Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2008, 16:54   #10
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
Rozpoznanie, czynność która czasem zaważy o losie misji. Im więcej informacji zdołamy wydobyć teraz o tyle będzie lżej podczas akcji. Bacznie obserwował teren. "Batory"wydawał się znać okolicę bo zachowywał się bardziej pewnie.
I wtedy się zaczęło ....

Z początku niepozorna kolumna wojsk radzieckich, ot przemieszczając się w żółwim tempie można by rzec bezstresowo. Do czasu gdy w powietrze nie poszła kanonada artylerii.

- Dupa z rozpoznaniem i innym gównem - rzucił do ekipy "Batory". - idziecie ze mną, czy mam sam to zrobić?
Z całym szacunkiem ale jeśli myślisz że pójdziesz sam to chyba dzisiaj nie srałeś. Jak zdychać to razem - powiedział cynicznie Adam.

Skierował się za nim . Do przeprawienia czekała Wisła , dla komandosa to banał. Gorzej będzie po drugiej stronie. Frontalny atak odpada ze względów tak oczywistych że nie wartych wspominania. A "Wydra" skradać się nie potrafił, nie potrzebował tego.
Gdy był już po drugiej stronie, przykucnął w krzakach.
A teraz podaj swój plan. Bo ja żadnego nie mam w zanadrzu a z mistrza kamuflażu nie mam nawet krzty - powiedział czekając na odpowiedź.
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline