Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2005, 21:50   #1
Yakcyll
 
Reputacja: 1 Yakcyll ma wyłączoną reputację
lastinn.info Sound Wave

Rusza nowy, nieoficjalny projekt, który kiełkował w moim pustym łebku od dobrych paru tygodni, choć dopiero dziś skojarzyłem go z "ostatnim zajazdem". Kiedyś, kiedy byłem baaaaaaaaaardzo młody, puściłem sobie dla jaj małe radyjko w necie, które nadawało codziennie, od 18:00 do 20:00, moją ulubioną muzę. Teraz, gdy to coś (ekhem... jak to sie nazywało? aha...) - http://www.lastinn.info/viewtopic.php?t=1232 nie wypaliło, przypomniały mi sie stare czasy i sposoby na rozkręcenie radia... Każdy zainteresowany działalnością DJ-a w stacji może zgłaszać swoje chęci w tym temacie. Zgłaszajcie też tu swoje pomysły na muzę puszczaną w naszym radiu. Jeśli projekt wypali i znajdzie się paru chętnych z dawką wolnego czasu i chęciami włożenia wkładu w rozwój "lastinn.info Sound Wave", rozpoczniemy pracę za jakiś tydzień, może dwa. Radio na pewno będzie działać pod adresem lastinnsw.no-ip.info, choć nie sprawdzajcie, czy działa, bo jeszcze troche potrwa, zanim audycja ruszy... także ramówka jest jeszcze do ustalenia. Przed nami kupa roboty...
 
__________________
Jeden z dziesięciu:
-Ile par oczu ma mucha?
-100 milionów
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Yakcyll jest offline