Wątek: Ulubiony Klan
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2005, 22:42   #7
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
W takim razie ja myślę zupełnie inaczej niż większość z was. Otóż najwspnialszy klan według mnie to Ventrue. Czyż może być cos wspanialszego od klasy, wrodzonego piekna, dostojeństwa, a jednoczesnie władzy i siły. Któż może rywalizować z templariuszami, czy margrabiami. Bogaci i godni. A do tego wszystkiego dyscypliny: Prezencja i Dominacja. Czy moze być piękniejszy moment w grze gdy stoisz na czele tysięcznych armii, przemawiasz do Twych żołnierzy, a oni "spijają kazde słowo z Twoich ust", wiedząc iż za chwilę właśnie dla Ciebie zginą walcząć przeciwko innowiercom.
Dlatego tez zawsze grywam Ventrue.
PS. Jest to jedyny system w którym zawsze gram tym samym klanem (rasą, profesja, itd.)
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem