Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2008, 15:33   #7
Howgh
 
Howgh's Avatar
 
Reputacja: 1 Howgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Maciass0 Zobacz post
Wiecie, pomyliłem się, dopiero gdy Milly mi wyjaśniła całą sprawę poczułem że oczerniłem część forum. Bardzo wszystkich przepraszam że sądziłem że tak się dzieje. Tak więc takiego zjawiska nie ma na tym forum, przepraszam najmocniej jak można.Maciass0
Skoro już temat jest rozpoczęty, to warto by go skończyć jakoś ładnie.. Co dokładnie powiedziała Milly? Bo ja się zgadzam, że starzy bywalcy trzymają się razem (troche).. Przykład? Rezerwowanie miejsc w sesjach. Jeżeli jestem (a właściwie jesteśmy) w błędzie (co do grupek), to wklej tu chociaż tą rozmowę z Milly, czy cuś, żeby mnie (nas?) oświecić.

Pozdrawiam.

Btw. - Żeby nie było spamu.. Pomysł na sesję jak najbardziej ciekawy.. Zauważyłem, że ostatnio jest jakaś taka mała moda na "Otwarte Sesje"..

Gadałeś już z Adm. na temat tego "kolorku" dla zwycięzcy?
Napisałeś też, że rekrutka nie ma końca, ale 1 etap kończy się 2 maja.. Rozumiem więc, że będą next "części programu"?
 
__________________
Nigdy nie przestanę podkreślac pewnego drobnego, instotnego faktu, którego tak nie chcą uznać Ci przesądni ludzie - mianowicie, że myśl przychodzi z własnej, nie mojej woli...

Ostatnio edytowane przez Howgh : 20-04-2008 o 15:35.
Howgh jest offline